BEST WESTERN HOTEL ŻUBRÓWKA ? BIAŁOWIEŻA

BEST WESTERN HOTEL ŻUBRÓWKA ? BIAŁOWIEŻA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop1.jpgHotel Żubrówka położony jest na skraju Białowieskiego parku Narodowego, gdzie przyroda jest jeszcze dzika, nieskażona i doceniona przez międzynarodowe gremium ( Białowieski Park Narodowy wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO).
Hotel jest czterogwiazdkowy, położony z dala od zgiełku wielkiego miasta, zapewnia gościom komfort ciszy i spokoju. Obiekt został wybudowany z naturalnych i ekologicznych materiałów (kamień, cegła, drewno), aby dobrze komponować się z naturalnością otoczenia. Hotel oferuje 145 miejsc noclegowych w 74 pokojach i 3 sale konferencyjne na 350 miejsc. Oprócz pokoi i sal konferencyjnych w hotelu jest Restauracja Żubrówka, składająca się z Sali Głównej i Sali Myśliwskiej, Kawiarnia i Night Club pod nazwą Carski Buduar.
W hotelu jest oczywiście dostęp do Internetu i Centrum SPA, gdzie można wspaniale się odprężyć korzystając sauny, z solarium, gabinetu masażu, hydromasażu, borowiny i innych zabiegów na twarz i ciało.
Stylowo zaprojektowane wnętrza, wspaniała kuchnia, niepowtarzalna atmosfera świadomość bytności w najstarszej puszczy w Europie sprawia, że goście chętnie tu wracają.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Posted by:

admin

Back to Top