Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem (6)Bory Tucholskie to przepiękny komplet leśny, który zachwyci każdego. Dzięki temu możemy zorganizować w nich idealny wypoczynek pod hasłem „Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem”.
Bory są podzielone rzekami Wda (zwana też Czarną Wodą) oraz Brda. Wyżłobiły one swoim biegiem malownicze doliny i piękne zakola, a głazy znajdujące się w ich korycie tworzą bardzo widowiskowe kaskady i progi kamienne. Rzeki przepływają przez liczne jeziora i łączą je w szlaki kajakowe, które uznawane są za jedne z najpiękniejszych w kraju.
„Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem” będą czasem, kiedy będziemy mogli wybrać się całą rodziną na spacer po pięknym lesie czy wycieczkę kajakiem. W ich trakcie spotkamy piękne krajobrazy powstałe dzięki bardzo bogatej sieci rzek, strug i licznych jezior. Największe bogactwo Borów Tucholskich kryje się jednak w rosnących tutaj lasach. Ich piękno i magia zachwyci każdego członka rodziny i sprawi, że „Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem” będą niezapomnianym przeżyciem dla dużych i małych turystów.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Posted by:

admin

Back to Top