Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Podróż poślubna

Podróż poślubna to niepowtarzalny, wspólny czas, jaki możecie spędzić. Oczywiście, małżeństwa nie tylko raz w życiu wybierają się na wycieczki, ale podróż po ślubie jest jedna. Jest to pierwsza, wspólna wyprawa. Dlatego warto ją zaplanować wcześniej, bo będziecie ją wspominać całe życie.
Gdzie się wybrać? Może to być Stavanger. To norweskie miasto kryje w sobie wiele atrakcji, np. katedrę romańską oraz Pałac Biskupi, w którym podziwiać można bogate zbiory archeologiczne, przede wszystkim z epoki brązu. Dostać się tam można samolotem z Gdańska (Gdańsk Stavanger).
Kolejnym miejscem, które oferuje interesujące atrakcje, jest Manchester. Również tam dostaniecie się z Gdańska (Gdańsk Manchester). Znajdziecie tam gotycki ratusz oraz katedrę w tym samym stylu.
Wybierając się w pierwszą, wspólną podróż koniecznie trzeba zabrać ze sobą aparat fotograficzny, by ją uwiecznić. Będzie to pamiątka na wiele lat. Jeżeli nie znacie języków obcych możecie zabrać ze sobą odpowiedni słownik. Dzięki temu łatwiej dogadacie się z osobami, które nie znają języka polskiego.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Posted by:

admin

Back to Top