Loty do Londynu

Loty do Londynu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

loty-do-londynu-10Londyn jest bardzo częstym celem zagranicznych podróży, wizyt czy nawet wycieczek szkolnych lub wymian między uczniami. Miasto jest ciekawe, pełne atrakcji, a dodatkowo w związku z powszechną nauką angielskiego w szkołach bardzo przystępne językowo.
Loty do Londynu potrafią być bardzo tanie, jeśli zarezerwujemy je odpowiednio wcześniej (najlepiej około trzech-czterech tygodni) i trochę pobawimy się z wyborem lotniska w Polsce i w Anglii, między którymi chcemy przelecieć. Kiedy zdecydujemy się już na przelot i go opłacimy, warto zaplanować sobie przejazd z lotniska do centrum. Do wyboru zwykle mamy pociągi, autobusy miejskie, autokary prywatnych firm i taksówki – te ostatnie są oczywiście najdroższe.
Kilka dni przed (najpóźniej parę godzin przed odlotem) musimy wykonać odprawę biletu i go wydrukować. Na lotnisku może być z tym problem, więc najlepiej być przygotowanym wcześniej. Odprawienie się wcześniej zwykle jest dodatkowo płatne.
Warto pamiętać, że płyny można przewozić tylko w buteleczkach do 100ml objętości włożonych do niewielkiej przezroczystej kosmetyczki. W drogeriach coraz częściej można dostać malutkie kosmetyki idealne na podróż – właściwie są tak wygodne, że najlepiej wyposażyć się w nie przed każdą podróżą, ale do samolotu są tak naprawdę jedyną opcją, która pozwoli się nie denerwować przy skanowaniu bagażu.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Posted by:

admin

Back to Top