Pokoje nad morzem Karwia

Pokoje nad morzem Karwia
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Karwia – dobry wybór na urlop z rodziną

W okresie urlopowym wielu z nas szuka odpowiedniego miejsca w Polsce na wypoczynek dla siebie i swojej rodziny. Niejednokrotnie wydaje nam się, że zobaczyliśmy już wszystkie, warte obejrzenia miejsca w kraju, bo spędzaliśmy już urlop w Tatrach, Sudetach, Kołobrzegu czy w Bieszczadach. Jednak ciekawych, a nawet fascynujących miejsc w naszym kraju, do których warto pojechać, jest dużo więcej, niż nam się wydaje. Tylko jeszcze ich nie znamy.
Dlatego zanim podejmiemy decyzję, gdzie jeszcze warto wyjechać w tym roku, najpierw się zastanówmy, porozmawiajmy ze znajomymi, przejrzyjmy propozycje w internecie.
Bardzo interesujące oferty dotyczą na przykład wypoczynku nad morzem i nie są to miasta, tylko wsie. Urlop bowiem w nadmorskiej niewielkiej miejscowości to coś, czego potrzebujemy po długim roku ciężkiej pracy w mieście, pełnym hałasu i gwaru.
Taką wsią leżącą w województwie pomorskim jest na przykład Karwia, która pojawiła się w dokumentach w XIII wieku, jako mała osada rybacka. Obecnie to niewielka, kaszubska miejscowość turystyczna. Posiada ona szeroką plażę, przystań morską dla rybaków i dwa letnie kąpieliska. Na jej obrzeżach za pasmem wydm rozciąga się wiecznie zielony, sosnowy las. A do najbliższego miasta Władysławowa jest stąd 16 kilometrów.
Jak zatem widać, to nie tylko pełna uroku wieś, ale również miejsce, w którym odetchniemy świeżym, pełnym tlenu i jodu powietrzem. Również szeroki wybór obiektów noclegowych, które znajdziemy w internecie pod hasłem „Pokoje nad morzem Karwia” będzie zachętą do spędzenia niezapomnianych chwil w tym uroczym zakątku.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Posted by:

admin

Back to Top